Zapraszamy na bezpłatną konferencję

Zapraszamy na bezpłatną konferencję

Główne tematy:


Chmura Microsoft Azure

Przeniesienie IT do chmury

Koniec wsparcia dla SQL Server i Windows Server 2008

Działaj z Power BI


Gdzie i kiedy?


14. czerwca 2019 od godziny 10:00 do 14:00

Hotel Qubus ul. Orląt Lwowskich 3, Gorzów Wielkopolski

W trakcie konferencji przybliżymy Państwu nowe, ciągle rozwijane środowisko publicznej chmury Microsoft Azure. Na rynku IT zachodzą ważne zmiany wpływające na egzystencję i dalszy rozwój organizacji. W najbliższym czasie zakończy się wsparcie dla bazy danych MS SQL Server 2008 i 2008 R2 oraz systemu MS Windows Server 2008 i 2008 R2. Przybliżymy ten temat i pokażemy, że oferta chmurowa Microsoft umożliwia migrację do najbardziej zaawansowanych i bezpiecznych na rynku rozwiązań w obszarze technologii cyfrowych. Przedstawimy unikalne na rynku usługi online Office 365 i Microsoft 365 – godne polecenia dla organizacji każdej wielkości. Ze względu na rozbudowaną funkcjonalność a także wysoką dostępność ( z wielu różnych urządzeń, z różnych miejsc, w dowolnym czasie ) stwarzają nowe, nieznane do tej pory możliwości. Zalewająca i gwałtownie rosnąca ilość informacji – jak z tym żyć ? Zaprezentujemy Microsoft Power BI jako odpowiedź na takie pytania.

Agenda:

 

10:00 – 11:30 Chmura – dlaczego Microsoft Azure ? 


Krzysztof Polewiak – Partner Technology Strategist – Azure.

Microsoft Azure to ciągle rozwijający się zestaw usług w chmurze ułatwiający Twojej organizacji sprostanie wyzwaniom biznesowym. Zapewnia swobodę tworzenia i wdrażania aplikacji oraz zarządzania nimi w ogromnej, globalnej sieci przy użyciu Twoich ulubionych narzędzi i struktur.

 

11:30 – 11:45 Kawa


 

11:45 – 12:15 Time to say goodbye


Marzena Kanclerz – Territory Channel Manager

Oficjalny koniec wsparcia dla serwerów 2008 to idealna okazja do sprawdzenia, czy nie warto zastanowić się nad innowacją i modernizacją środowisk przy pomocy dostępnych usług chmurowych. Microsoft przygotował specjalną ofertę dla klientów, którzy przeniosą systemy w wersji 2008 do Azure. Jeżeli w swoim środowisku posiadasz jeszcze takie serwery, zyskasz czas na spokojne i przemyślane przygotowanie się na nadchodzące zmiany. Migracja do chmury to tylko jedna z opcji.

 

12:15 -12:45 Transformacja cyfrowa


Dominik Pruski – Territory Channel Manager

Reprezentujący Polski oddział światowego giganta technologicznego Microsoft, przedstawi możliwości jakie transformacja cyfrowa wnosi do biznesu, na czym polega nowoczesne IT w biznesie i dlaczego losy dzisiejszego biznesu tak mocno zależą od rozwoju technologii informatycznych.

 

12:45 – 13:15 Prezentacja PC Soft


Jan Witko – CEO PC Soft

W związku z powszechnym obowiązkiem udostępniania organom kontroli skarbowej plików JPK polecamy chmurę jako środowisko oferujące najlepsze rozwiązania na rynku dla zapewnienia ciągłości pracy systemów IT. Polecamy je także jako interesującą alternatywę do zakupu nowego serwera fizycznego wobec zbliżającego się końca wsparcia dla rodziny serwerów 2008.

Microsoft Power BI jako usługa – koniec ery pisania środowiska raportów w tworzonym oprogramowaniu.

 

13:15 – 13:25 Quiz z nagrodami


Na koniec konferencji przygotowaliśmy konkurs z nagrodami. Ważna będzie szybkość i wiedza z powyższej konferencji. Aby wziąć udział należy posiadać telefon z systemem Andoid bądź iOS.

 

13:35 Lunch