Symfonia

w Windows Virtual Desktop
(Azure Virtual Desktop)

*Firma Microsoft zmieniła nazwę usługi Windows Virtual Desktop na Azure Virtual Desktop (AVD)

Oprogramowanie do zarządzania całym Twoim biznesem, które skonfigurujesz i wdrożysz tak, jak rozwiązania szyte na miarę, a przy tym zbudowane z niemalże gotowych elementów.

Oto co umożliwi Ci oprogramowanie Symfonia:

Obsługa kluczowych procesów biznesowych

Możesz kompleksowo obsłużyć procesy związane ze wsparciem sprzedaży i zarządzaniem magazynem, zarządzaniem produkcją, kadrami, płacami i HR oraz finansami i księgowością.

Szybkie dopasowanie rozwiązań do potrzeb firmy

W zależności od potrzeb masz do dyspozycji 3 poziomy systemu - od podstawowych funkcji po najbardziej zaawansowane rozwiązania. Każdy poziom realizuje wszystkie podstawowe procesy biznesowe, które zachodzą w przedsiębiorstwie.

Indywidualna konfiguracja systemu

Poziomy produktów możesz dowolnie łączyć między obszarami biznesowymi, a wszystkie będą ze sobą współpracować.

Przejrzysta nawigacja

Poziom wyższy zawsze zawiera funkcjonalności poziomu niższego. Przejście między poziomami jest banalnie proste i szybkie, bez konieczności migracji danych czy procesu wdrożeniowego.

Elastyczne zarządzanie kosztami


Korzystasz z tego, czego faktycznie potrzebujesz, a dzięki dostępności oprogramowania w subskrypcji (abonamencie) płacisz tylko za to, czego faktycznie używasz.

Duże możliwości integracji z rozwiązaniami zewnętrznymi

Niezależnie od tego, z jakich rozwiązań informatycznych już korzystasz, masz możliwość utworzenia własnej integracji i komunikacji z dowolnymi aplikacjami biznesowymi dzięki interfejsowi WebAPI.

Dane zintegrowane w ramach jednego systemu

Wszystkie obsługiwane obszary biznesowe są zintegrowane w ramach jednego ekosystemu informatycznego Sage Symfonia, w najbardziej zaawansowanej formie tworzącego kompleksowe rozwiązanie ERP do zarządzania całym przedsiębiorstwem.

Profesjonalne wsparcie


Wybierając Sage Symfonia możesz liczyć na profesjonalne wsparcie wdrożeniowe, pomoc w bieżącej obsłudze programów, a w cenie otrzymujesz dostęp do szkoleń produktowych. Poinformujemy Cię też o najważniejszych zmianach prawnych i technologicznych.

Wybierz oprogramowanie dopasowane do Twojego biznesu

Symfonia to jedna rodzina rozwiązań, 4 podstawowe obszary biznesowe, 3 poziomy zaawansowania produktu, kilkadziesiąt obsługiwanych procesów w każdym z obszarów i setki dostępnych funkcjonalności.

Co to takiego Windows Virtual Desktop (WVD) ?

Windows Virtual Desktop to oparty na Microsoft Azure system do wirtualizacji swoich systemów operacyjnych Windows, zapewniający zwirtualizowane komputery stacjonarne i aplikacje w chmurze.

Oto co umożliwi Ci WVD (AVD) oparty na Azure:

iconfinder_Desktop_Desktop_App_Monitor_Computer_Technology-02_3884961

Uruchamiaj pulpity nawigacyjne systemu Windows 10 na dowolnym urządzeniu w dowolnym miejscu

Zapewnij pracownikom najlepsze zwirtualizowane środowisko dzięki jedynemu rozwiązaniu w pełni zoptymalizowanemu pod kątem systemu Windows 10 i usługi Office 365.

iconfinder_finger__biometric__identity__fingerprint_2538727

Wbudowane inteligentne zabezpieczenia

Zachowaj bezpieczeństwo aplikacji i danych oraz zapewnij zgodność dzięki funkcjom zabezpieczeń, które umożliwiają proaktywne wykrywanie zagrożeń i podejmowanie działań zaradczych.

iconfinder_growth_progress_statistics_up_business_3994370

Wdrażanie i skalowanie w kilka minut

Uprość wdrażanie infrastruktury i zarządzanie nią, a także szybko skaluj odpowiednio do potrzeb biznesowych.

iconfinder_price_down_sale_shop_4177580

Obniżanie kosztów przy użyciu istniejących licencji

Użyj istniejących licencji, aby zmniejszyć koszty dzięki nowoczesnej infrastrukturze pulpitu wirtualnego opartej na chmurze, i płać tylko za to, czego używasz.

Symfonia w WVD opartym na chmurze Azure

Twój ulubiony system w nowej odsłonie

Symfonia w WVD to nowe rozwiązanie, dzięki któremu możliwa będzie wydajniejsza praca niezależnie od miejsca, w którym znajduje się użytkownik i urządzenia, z jakiego korzysta.

Korzyści wynikające z połączenia oprogramowania Symfonia i Windows Virtual Desktop:

Praca niezależnie od miejsca

Nie musisz już ograniczać się do pracy w biurze. Uzyskaj dostęp do oprogramowania Symfonia i pulpitu oraz aplikacji systemu Windows 10 z dowolnego miejsca i na dowolnym urządzeniu.

Niskie koszty

Zmniejsz koszty związane z infrastrukturą poprzez wybór właściwego rozmiaru maszyn wirtualnych i zamykanie nieużywanych maszyn wirtualnych.

Kopie zapasowe

WVD oparte o chmurę Azure daje pewność, że w razie awarii zawsze będziesz mieć dostęp do kopii swoich danych.

Zgodność z RODO

Czerp korzyści związane z certyfikatami zgodności usługi Windows Virtual Desktop, w tym certyfikatami ISO 27001 27018 i 27701, a także PCI, FedRAMP High for Commercial i HIPAA.

Wbudowane zabezpieczenia

Bezpiecznie przechowuj wszystkie dane dotyczące pracowników i firmy na platformie Azure zamiast na pulpitach lokalnych.