Windows Virtual Desktop

(Azure Virtual Desktop)

wiodące rozwiązanie do pracy zdalnej

*Firma Microsoft zmieniła nazwę usługi Windows Virtual Desktop na Azure Virtual Desktop (AVD)

Co to takiego Windows Virtual Desktop (WVD) i dlaczego to dobry moment, aby zacząć z niego korzystać?

Windows Virtual Desktop to oparty na Microsoft Azure system do wirtualizacji swoich systemów operacyjnych Windows, zapewniający zwirtualizowane komputery stacjonarne i aplikacje w chmurze.

To odpowiedni moment, by zacząć korzystać z Windows Virtual Desktop, ponieważ przez ograniczony czas Microsoft oferuje 30% zniżkę, obowiązującą przez 90 dni od dnia skorzystania z niej.

Oto co umożliwi Ci Windows Virtual Desktop oparty na Azure:

iconfinder_Desktop_Desktop_App_Monitor_Computer_Technology-02_3884961

Uruchamiaj pulpity nawigacyjne systemu Windows 10 na dowolnym urządzeniu w dowolnym miejscu

Zapewnij pracownikom najlepsze zwirtualizowane środowisko dzięki jedynemu rozwiązaniu w pełni zoptymalizowanemu pod kątem systemu Windows 10 i usługi Office 365.

iconfinder_finger__biometric__identity__fingerprint_2538727

Wbudowane inteligentne zabezpieczenia

Zachowaj bezpieczeństwo aplikacji i danych oraz zapewnij zgodność dzięki funkcjom zabezpieczeń, które umożliwiają proaktywne wykrywanie zagrożeń i podejmowanie działań zaradczych.

iconfinder_growth_progress_statistics_up_business_3994370

Wdrażanie i skalowanie w kilka minut

Uprość wdrażanie infrastruktury i zarządzanie nią, a także szybko skaluj odpowiednio do potrzeb biznesowych.

iconfinder_price_down_sale_shop_4177580

Obniżanie kosztów przy użyciu istniejących licencji

Użyj istniejących licencji, aby zmniejszyć koszty dzięki nowoczesnej infrastrukturze pulpitu wirtualnego opartej na chmurze, i płać tylko za to, czego używasz.

30% zniżki na Windows Virtual Desktop

Nowi klienci uzyskują 30 procent zniżki na koszty przetwarzania Windows Virtual Desktop w przypadku maszyn wirtualnych serii D i Bs przez maksymalnie 90 dni w przypadku korzystania z natywnego rozwiązania Microsoft. Skorzystaj z oferty przed 30 czerwca 2021 r.

Uzyskaj dostęp do pulpitu i aplikacji systemu Windows 10 z dowolnego miejsca i na dowolnym urządzeniu.

Bez względu na typ urządzenia (Windows, iOS, Android, Mac czy też inne urządzenie z klientem internetowym z protokołem HTML5) możesz zastosować model typu „przynieś własne urządzenie” (bring-your-own-device, BYOD) i zdalnie połączyć się ze środowiskiem firmowym za pomocą usługi Windows Virtual Desktop. Działy IT mogą wybrać dowolną maszynę wirtualną platformy Azure, która spełnia potrzeby ich zespołu i wykorzystać przewagę, jaką daje system Windows 10 w wersji wielosesyjnej oferowany wyłącznie na platformie Azure. W wielosesyjnej wersji systemu Windows 10 możesz bez trudu uruchamiać wiele współbieżnych interaktywnych sesji z użytkownikami w ramach tego samego wdrożenia i zyskać większe oszczędności.

Wykorzystanie bezproblemowego środowiska aplikacji Microsoft Teams i pakietu Microsoft Office

Zapewnij pracownikom środowisko porównywalne z pulpitem lokalnym lub laptopem — bez względu na to, czy zarządzasz skrzynką odbiorczą za pomocą programu Outlook, udostępniasz pliki w usłudze OneDrive, czy współpracujesz z innymi osobami podczas spotkań w aplikacji Microsoft Teams.

Ogranicz koszty

Brak dodatkowych kosztów licencyjnych – usługa Windows Virtual Desktop jest bezpłatna i może być używana wraz z istniejącą licencją platformy Microsoft 365 lub licencją systemu Windows na użytkownika.

Zmniejsz koszty związane z infrastrukturą poprzez wybór właściwego rozmiaru maszyn wirtualnych i zamykanie nieużywanych maszyn wirtualnych. Zwiększ wykorzystanie maszyn wirtualnych dzięki wielosesyjnej wersji systemu Windows 10. Unikaj ponoszenia kosztów z góry i dostosuj wydatki operacyjne do działalności swojej firmy.

Zmniejsz narzut związany z zarządzaniem, przenosząc całą infrastrukturę VDI do usługi zarządzanej w chmurze.