Windows 365

hybrydowy system dla hybrydowego świata

Czym jest usługa Windows 365 ?

Windows 365 to pierwszy na świecie komputer w chmurze. Usługa Windows 365 bezpiecznie przesyła strumieniowo Twój spersonalizowany pulpit, aplikacje, ustawienia i zawartość systemu Windows z chmury na dowolne urządzenie, zapewniając klientom wirtualne środowisko komputerowe.

Dzięki komputerowi w chmurze Windows ewoluuje z systemu operacyjnego opartego na urządzeniu do hybrydowego spersonalizowanego środowiska komputerowego. Środowisko hybrydowe w kontekście komputera w chmurze oznacza kliencki system operacyjny Windows.

Ta ewolucja systemu Windows w kierunku hybrydowego lokalnego i chmurowego systemu operacyjnego stwarza nowe możliwości dla organizacji o każdej wielkości. Dzięki usłudze Windows 365 system Windows staje się hybrydowym lokalnym systemem operacyjnym i chmurowym systemem operacyjnym.

Hybrydowy system Windows dla hybrydowego świata

Windows 365 logo

Platforma Windows 365 łączy w sobie możliwości i bezpieczeństwo chmury z uniwersalnością i łatwością korzystania z komputera. Platforma Windows 365 oferuje różne nowe scenariusze dla nowego sposobu pracy, od podwykonawców i stażystów po deweloperów oprogramowania i branżowych projektantów.

Spersonalizowane

komputery w chmurze

Przesyłaj strumieniowo aplikacje, dane,

zawartość i ustawienia z chmury firmy

Microsoft na dowolne urządzenie.

Proste, wydajne i bezpieczne

Łatwo skonfiguruj i skaluj produkt Windows 365 odpowiednio do swoich potrzeb i bezpiecznie obsługuj pracowników hybrydowych.

Oto co umożliwi Ci Windows 365:

Wracaj do wyników swojej pracy

Korzystając z bezpiecznego, spersonalizowanego środowiska systemu Windows, zapisuj wyniki swojej pracy i przechowuj je w bezpiecznej chmurze Azure.

Uprość zarządzanie

Uzyskaj wygodny dostęp do komputerów w chmurze i zarządzaj nimi w dowolnym czasie za pośrednictwem witryny: windows365.microsoft.com.

Uzyskuj dostęp do wszystkich swoich zasobów

Korzystaj z popularnych aplikacji biznesowych, aplikacji niestandardowych oraz wszystkich swoich danych i zawartości.

Zwiększ produktywność

Zapewnij personelowi możliwość pracy w dowolnie wybranym miejscu i czasie dzięki strumieniowemu przesyłaniu systemu Windows w chmurze na dowolne urządzenie.

Zminimalizuj ryzyko

Ogranicz zagrożenia bezpieczeństwa, przechowując i zabezpieczając informacje w chmurze zamiast na urządzeniach.

Zarządzaj kosztami

Ustalone ceny na użytkownika pozwalają utrzymywać koszty w ramach budżetu, bez negatywnego wpływu na działalność biznesową.

Szybko rozpocznij pracę

Szybko i bez wysiłku konfiguruj komputery w chmurze dla pracowników.

Usprawnij działania IT

Korzystaj z wszystkich zalet wirtualizacji pulpitów bez typowych kosztów i wymaganego doświadczenia w dziedzinie IT.

Skaluj środowisko według potrzeb

Wybieraj spośród różnych opcji wydajności dopasowanych do firm każdej wielkości.