Oprogramowanie 500+

Oprogramowanie 500+

Parlament przyjął dziś ustawę o pomocy państwa w wychowaniu dzieci.

500+ to platforma IT przygotowywana dla gmin do pomocy w realizacji rządowego projektu „Rodzina 500 plus”. 500+ to oprogramowanie ( CRM Act! Premium Swiftpage, moduł Finanse i Księgowość Sage Symfonia ERP Extra z naszą rozbudową ), to usługi online ( Microsoft Azure, Microsoft Office 365 w modelu CSP ), to technologie obsługi masowych transakcji  wykorzystywane także przy „podatku śmieciowym” ( między innymi przez nasz produkt PaySage do obsługi zaawansowanej komunikacji z bankami przez WebServices ), to także nasze wieloletnie ( od 1988 roku ) doświadczenie w branży IT. Ze względu na przekazanie infrastruktury do chmury Microsoft, nasze rozwiązanie jest bezpieczne, wydajne, skalowalne, jest łatwe do wdrożenia w krótkim czasie.

Szybki rozruch i niski koszt „wejścia” oraz niewielki koszt utrzymania infrastruktury jest ważnym wyróżnikiem naszej oferty.

Przygotowywane są dwa warianty – podstawowy, na poziomie rejestracji podstawowych danych i raportowania na ich podstawie z CRM, i kompleksowy, z obsługą wszystkich procesów księgowych – realizujący między innymi, automatyczny przypis zobowiązania – „budżet do wykonania” przez JST w związku z 500+, emisję przelewów i w pełni automatyczny import wyciągów bankowych.

Wymagana infrastruktura ze strony gminy to podstawowy sprzęt IT ( komputery, drukarki, skanery… ) z dostępem do Internetu.

Dla zainteresowanych gmin uruchomimy 30-to dniowy, bezpłatny okres testu Platformy 500+.

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach w chmurze dla administracji publicznej…

Zapisz do newsletter

Więcej o 500+Soft…