Microsoft Power BI

wizualizacje danych

Czym jest usługa Microsoft Power BI ?

Łącz się z danymi i wizualizuj je za pomocą ujednoliconej, skalowalnej platformy do samoobsługowej i korporacyjnej analizy biznesowej (BI), która jest łatwa w użyciu i pozwala uzyskać dokładniejszy wgląd w dane.

Zniweluj lukę między danymi, a podejmowaniem decyzji

Optymalizuj swoją analizę biznesową dzięki zaufanym technologiom Microsoft

5172947_browser_internet_safe_security_shield_icon

Kompleksowa ochrona danych

Lepsza ochrona danych w raportach, pulpitach nawigacyjnych i zestawach danych usługi Power BI z trwałą ochroną, która ciągle działa, nawet w przypadku udostępniania poza organizacją lub eksportowania do innych formatów, takich jak Excel, PowerPoint i PDF.

8059797_server connection_data server_database_storage_connection_icon

Jeszcze lepsze razem

Używanie usługi Power BI z produktami Azure oraz Office pozwala uzyskać maksymalną wartość z Twojej technologii i Twoich danych. Usługa Power BI współpracuje z technologią Microsoft, której już ufasz, dlatego możesz wydajnie używać wszystkich swoich danych.

728905_bar_barchart_chart_graph_stats_icon

Rozbudowane łączniki danych

Rozrastająca się biblioteka Ponad 120 bezpłatnych łączników zapewnia wszystkim pełny obraz na potrzeby podejmowania decyzji opartych na danych. Łącz się bezpośrednio z setkami źródeł danych lokalnych i w chmurze, takimi jak Dynamics 365, Azure SQL Database, Salesforce, Excel i SharePoint.

Poznaj usługę Microsoft Power BI

Zobacz Power BI w działaniu

Zobacz, jak łatwo można tworzyć raporty, współpracować na pulpitach nawigacyjnych i udostępniać szczegółowe informacje – wewnątrz organizacji i poza nią – za pomocą prostych w obsłudze narzędzi do samoobsługowej i korporacyjnej analizy biznesowej.

Poznaj usługę Power BI

Oglądaj, czytaj i odkrywaj, jak stosować analizę w działaniu i tworzyć zajmujące prezentacje danych w tym kompleksowym przewodniku Power BI.

Wybierz Power BI do samoobsługowej i korporacyjnej analizy biznesowej

8725727_create_dashboard_icon

Zacznij tworzyć

Uzyskaj wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia i zapisywania nieograniczonej liczby interaktywnych raportów - bezpłatnie - dzięki aplikacji Power BI Desktop.

3171663_link_share_icon

Udostępniaj i współpracuj

Usługa Power BI w chmurze umożliwia łatwe udostępnianie raportów i współpracę za pomocą wersji Professional i Premium.

299050_map_icon

Pracuj w podróży

Pobierz bezpłatną aplikację mobilną Power BI dla systemów Android, iOS i Windows Mobile, aby wyświetlać raporty i wizualizacje w dowolnym miejscu oraz współpracować nad nimi.