Azure Virtual Desktop

(Windows Virtual Desktop)

wiodące rozwiązanie do pracy zdalnej

*Firma Microsoft zmieniła nazwę usługi Windows Virtual Desktop na Azure Virtual Desktop (AVD)

Co to takiego Azure Virtual Desktop (AVD) ?

Azure Virtual Desktop to system do wirtualizacji swoich systemów operacyjnych Windows, zapewniający zwirtualizowane komputery stacjonarne i aplikacje w chmurze.

Oto co umożliwi Ci Azure Virtual Desktop (AVD):

iconfinder_Desktop_Desktop_App_Monitor_Computer_Technology-02_3884961

Uruchamiaj pulpity nawigacyjne systemu Windows 10 lub 11 na dowolnym urządzeniu w dowolnym miejscu

Zapewnij pracownikom najlepsze zwirtualizowane środowisko dzięki jedynemu rozwiązaniu w pełni zoptymalizowanemu pod kątem systemu Windows 10 lub 11 i usługi Office 365.

iconfinder_finger__biometric__identity__fingerprint_2538727

Wbudowane inteligentne zabezpieczenia

Zachowaj bezpieczeństwo aplikacji i danych oraz zapewnij zgodność dzięki funkcjom zabezpieczeń, które umożliwiają proaktywne wykrywanie zagrożeń i podejmowanie działań zaradczych.

iconfinder_growth_progress_statistics_up_business_3994370

Wdrażanie i skalowanie w kilka minut

Uprość wdrażanie infrastruktury i zarządzanie nią, a także szybko skaluj odpowiednio do potrzeb biznesowych.

iconfinder_price_down_sale_shop_4177580

Obniżanie kosztów przy użyciu istniejących licencji

Użyj istniejących licencji, aby zmniejszyć koszty dzięki nowoczesnej infrastrukturze pulpitu wirtualnego opartej na chmurze, i płać tylko za to, czego używasz.

Azure Virtual Desktop

Korzystaj z bezpiecznego środowiska pulpitu zdalnego z niemal dowolnego miejsca.

Uzyskaj dostęp do pulpitu i aplikacji systemu Windows 10 lub 11 z dowolnego miejsca i na dowolnym urządzeniu.

Bez względu na typ urządzenia (Windows, iOS, Android, Mac czy też inne urządzenie z klientem internetowym z protokołem HTML5) możesz zastosować model typu „przynieś własne urządzenie” (bring-your-own-device, BYOD) i zdalnie połączyć się ze środowiskiem firmowym za pomocą usługi Azure Virtual Desktop. Działy IT mogą wybrać dowolną maszynę wirtualną platformy Azure, która spełnia potrzeby ich zespołu i wykorzystać przewagę, jaką daje system Windows 10 i 11 w wersji wielosesyjnej oferowany wyłącznie na platformie Azure. W wielosesyjnej wersji systemu Windows 10 i 11 możesz bez trudu uruchamiać wiele współbieżnych interaktywnych sesji z użytkownikami w ramach tego samego wdrożenia i zyskać większe oszczędności.

Wykorzystanie bezproblemowego środowiska aplikacji Microsoft Teams i pakietu Microsoft Office

Zapewnij pracownikom środowisko porównywalne z pulpitem lokalnym lub laptopem — bez względu na to, czy zarządzasz skrzynką odbiorczą za pomocą programu Outlook, udostępniasz pliki w usłudze OneDrive, czy współpracujesz z innymi osobami podczas spotkań w aplikacji Microsoft Teams.

Ogranicz koszty

Brak dodatkowych kosztów licencyjnych – usługa Azure Virtual Desktop jest bezpłatna i może być używana wraz z istniejącą licencją platformy Microsoft 365 lub licencją systemu Windows na użytkownika.

Zmniejsz koszty związane z infrastrukturą poprzez wybór właściwego rozmiaru maszyn wirtualnych i zamykanie nieużywanych maszyn wirtualnych. Zwiększ wykorzystanie maszyn wirtualnych dzięki wielosesyjnej wersji systemu Windows 10 lub 11. Unikaj ponoszenia kosztów z góry i dostosuj wydatki operacyjne do działalności swojej firmy.

Zmniejsz narzut związany z zarządzaniem, przenosząc całą infrastrukturę VDI do usługi zarządzanej w chmurze.