Azure Synapse Analytics

poznaj nową klasę analizy

Azure Synapse Analytics to nieograniczona usługa analizy, która łączy integrację i magazynowanie danych przedsiębiorstwa z analizą danych big data. Zapewnia swobodę wykonywania zapytań dotyczących danych na Twoich warunkach, przy użyciu opcji bezserwerowych lub dedykowanych (na dużą skalę). Usługa Azure Synapse łączy te światy w ujednolicone środowisko umożliwiające pozyskiwanie, eksplorowanie, przygotowywanie, przekształcanie i udostępnianie danych oraz zarządzanie nimi na potrzeby natychmiastowej analizy biznesowej oraz uczenia maszynowego.

Oto co umożliwi Ci Azure Synapse Analytics:

7618361_chart_against_business_analytics_statistics_icon

Nieograniczone skalowanie

Natychmiast uzyskuj analizy wszystkich danych, pochodzących z różnych magazynów danych i systemów analizy danych big data.

4288598_analysis_analytics_chart_data_pie_icon

Zaawansowane analizy

Rozszerz możliwości uzyskiwania analiz wszystkich danych i zastosuj modele uczenia maszynowego do wszystkich swoich inteligentnych aplikacji.

8059794_cloud hosting_cloud_database_cloud storage_computing_icon

Ujednolicone środowisko

Znacząco skróć czas opracowywania projektów dzięki ujednoliconemu środowisku do tworzenia kompleksowych rozwiązań analitycznych.

2541672_check_protection_security_shield_icon

Niezrównane zabezpieczenia

Chroń dane, korzystając z najbardziej zaawansowanych funkcji zabezpieczeń i ochrony prywatności na rynku, takich jak zabezpieczenia na poziomie kolumn i wierszy oraz dynamiczne maskowanie danych.

Nieograniczona usługa analizy w chmurze z niezrównanym czasem uzyskiwania analiz

Bezkompromisowe zabezpieczenia danych i ochrona prywatności

Zabezpieczenie i monitoring danych

Zabezpieczaj i monitoruj dane oraz rozwiązania analityczne i zarządzaj nimi, korzystając z szerokiej gamy wiodących w branży funkcji zabezpieczeń i zgodności.

Bezpiecznie logowanie

Wdróż logowanie jednokrotne i integrację z usługą Azure Active Directory, aby specjaliści ds. danych mogli poświęcać więcej swojego czasu na odkrywcze analizy.

Certyfikaty bezpieczeństwa

Platforma Azure ma więcej certyfikatów niż każdy inny dostawca usług w chmurze.