Czym jest Act! Growth Suite?

Act! Growth Suite to wszechstronna platforma sprzedaży i marketingu, zapewniająca wszystko, czego Ty i Twój zespół potrzebujecie, aby z powodzeniem prowadzić i rozwijać swój biznes! Growth Suite zapewnia najlepszy zestaw narzędzi do budowania relacji, maksymalizacji zaangażowania i stymulowania rozwoju firmy.

Liczy się każda interakcja

Przechowuj szczegółowe informacje o klientach, wiadomościach e-mail, dokumentach, notatkach, historii, działaniach i wiele innych w jednym łatwym do znalezienia miejscu – programie Act!

Uwolnij pełny potencjał programu z niestandardowymi tabelami! Z łatwością zarządzaj szczegółowymi danymi branżowymi, takimi jak polisy ubezpieczeniowe, umowy serwisowe, hipoteki lub projekty.​

Maksymalizuj zaangażowanie i napędzaj rozwój biznesu

Zoptymalizuj wszystkie sposoby komunikacji z potencjalnymi klientami dzięki Act! Automatyzacja marketingu w celu maksymalizacji zaangażowania i stymulowania rozwoju firmy. Zaangażuj potencjalnych klientów za pomocą ukierunkowanych kampanii marketingowych.

Zawieraj więcej transakcji biznesowych

Zarządzaj sprzedażą za pomocą prostego, gotowego do użycia procesu sprzedaży lub skonfigurowanego tak, aby pasował do Twojej firmy.

Zobacz pełną, wizualną reprezentację procesu sprzedaży, aby projektować przychody, dostosowywać strategię. Kontekstowe wskaźniki KPI pomagają na pierwszy rzut oka zrozumieć kondycję sprzedaży.

Zyskaj bogatą wydajność

Wykorzystaj dynamiczne, wizualne migawki metryk w czasie rzeczywistym dzięki interaktywnym, graficznym pulpitom nawigacyjnym, które obejmują wyniki indywidualne, zespołowe i biznesowe. Monitoruj wskaźniki KPI dotyczące sprzedaży, marketingu i kondycji firmy, aby podejmować trafniejsze decyzje.

Wielkie wyniki, mała inwestycja.

Wybierz jedną z wielu niedrogich opcji, które odpowiadają potrzebom Twojej firmy.

Starter


 

Podstawowy CRM:

Podstawowy marketing e-mailowy:

Możliwość wysłania 10 tyś. e-maili / mies.

Wsparcie tylko cyfrowe

Professional


 

W pełni funkcjonalny CRM:

Wydajna automatyzacja marketingu:

Możliwość wysłania 25 tyś. e-maili / mies.

Standardowy plan wsparcia

Premier


 

Automatyzacja marketingu:

Możliwość wysłania 50 tyś. e-maili / mies.

Plan wsparcia Premier:

Ultimate


 

Automatyzacja marketingu (Ultimate):

Możliwość wysłania 100 tyś. e-maili / mies.

Plan wsparcia Ultimate:

Preferencyjne ceny dodatków