Czym jest Act! 365?

Act! 365 to aplikacja zapewniająca niezbędne narzędzia do zarządzania klientami, prowadzenia marketingu e-mailowego i przyspieszenia sprzedaży dla rozwijających się firm.

Osiągaj więcej dzięki Act! 365

Ujrzyj każdy szczegół

Zarządzanie klientami

Współdziałaj z klientami

E-mail marketing

Szybsze zamykanie ofert

Przyspieszenie sprzedaży

Dlaczego warto wybrać Act! 365?

Produktywność

ACT! 365 zapewnia narzędzia, dzięki którym możesz skoncentrować swój czas tam, gdzie jest najbardziej potrzebny.

Centrum małych firm

ACT! 365 łączy się z aplikacjami takimi jak: Office 365 i Outlook.

Bądź na bieżąco z każdym szczegółem dotyczącym kontaktu z klientem

Zachowaj uporządkowany widok swoich klientów i potencjalnych klientów w jednym, łatwym do znalezienia miejscu. Przechwytuj kluczowe dane kontaktowe, zdjęcia, profile LinkedIn, urodziny i inne określone przez Ciebie pola niestandardowe.

Uzyskaj dostęp do Act! 365 z dowolnego miejsca za pośrednictwem aplikacji mobilnej iPhone’a, iPada i Androida.

Współdziałaj z klientami

Twórz kampanie e-mail przy użyciu gotowych szablonów dostosowanych do urządzeń mobilnych lub twórz własne za pomocą intuicyjnego edytora szablonów. Z pomocą Act! 365 z łatwością wysyłaj kampanie do kontaktów i grup osób. Po wysłaniu kampanii możesz zająć się najbardziej zainteresowanymi potencjalnymi klientami dzięki inteligentnym listom połączeń, które posortują odbiorców kampanii według poziomu zaangażowania.

Współdziałaj z klientami

Przechwytuj i zarządzaj kluczowymi szczegółami okazji, w tym stanem, wartością oraz szacowanymi datami zamknięcia dla każdej transakcji sprzedaży. Dzięki wizualnemu widokowi potoku sprzedaży łatwo jest ocenić status otwartych ofert i ofert typu przeciągnij i upuść w miarę ich przechodzenia przez etapy sprzedaży.

Połącz się z aplikacjami, na których polegasz

Nie bądź ograniczony do pracy tylko poprzez Act! 365. Wbudowany pasek narzędzi do programu Outlook pozwala dodawać nowe kontakty do Act! 365 oraz przeglądać wcześniejsze interakcje ze znanymi kontaktami e-mailowymi.

Rozpocznij z łatwością

Skorzystaj z nowoczesnej, intuicyjnej obsługi, która jest łatwa do nauczenia i prosta w użyciu. Zaimportuj swoich obecnych klientów i potencjalnych klientów z Microsoft Outlook, Google, iCloud, QuickBooks oraz arkuszy kalkulacyjnych.